Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky
(akreditace v systému DVPP)
Zdravotník zotavovacích akcíLaická první pomoc pro nepedagogické pracovníkyLaická první pomoc pro studenty a žáky školZáklady laické první pomoci pro neškolská zařízení a laickou veřejnost

 

Vítáme Vás Vážené kolegyně a kolegové na našem vzdělávacím portále.


Znát základy poskytování laické první pomoci je morální povinností každého z nás. Určitě si všichni přejeme, aby nenastala do situace, kdy bude ohroženo zdraví dítěte či dospělého. Avšak opatrnosti a předvídavosti není nikdy nazbyt, protože přihodit se může bohužel lecos. Právě proto bychom Vám rádi vám pomohli a předali rychlé a praktické informace, jak postupovat při poskytování pávě laické první pomoci,tak aby jste věděli co dělat , když bude někdo v ohrožení života či zdraví . neboť v těchto chvílích je opravdu každá minuta drahá.

Nabízíme Vám individuální školení dle Vašich představ a požadavků tzv. školení na míru. Každý z nás se může někdy dostat do situace, kdy bude potřebovat první pomoc, nebo naopak bude muset první pomoc poskytnout. Ruku na srdce. Jste si jisti, že ovládáte základy laické první pomoci tak, aby jste zraněnému pomohli?

My umíme a rádi se o tyto znalosti a zkušenosti s Vámi podělíme.